Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest dobrą szansą, aby wykorzystać energię naszego zwierzaka, a jednocześnie pogłębiać więź. Regularne zabawy wpływają korzystnie na witalność zwierzęcia, tak jak i sprawiają frajdę opiekunowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać używając zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się niemało rozmaitych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób zakupić tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, z materiału czy plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa należy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, ale trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową piłkę myślmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle ważne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, jak pudle i yorki, którym wybieramy mniejsze rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy wyszaleć się z pupilem na zewnątrz doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park lub ogród, gdzie pies będzie mógł rozpędzenia się. Jeśli piesek potrafi aportować, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej wielkości, aby zwierzakowi wygodnie można było przenosić zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ istnieje możliwość niezamierzonego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków wybierajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

gwizdek na psa https://www.krakvet.pl/product-chy-9184-TRIXIE-Gwizdek-dla-psa-ultradzwiekowy-cichy-regulowany-2258.html